ЗАБУДОВНИКОМ ТОВ "КОМПАНІЯ КРИМІНВЕСТБУД" ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ ПІДПРИЄМСТВА ТА ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ СТРОКІВ ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Листом від 29.05.2014 Забудовником ТОВ " Компанія Кримінвестбуд" повідомлено про здійснення  зняття з реєстрації компанії у м.Сімферополі, перейменування  ТОВ "Компанія Кримінвестбуд" на ТОВ "ТАВРІЯІНВЕСТГРУП" та перереєстрацію в м.Херсоні.                 

ТОВ "ТАВРІЯІНВЕСТГРУП" є правонаступником ТОВ "Компанія Кримінвестбуд", яким гарантовано виконання своїх зобов’язань щодо завершення будівництва 10-поверхового житлового будинку по пр.Сенявіна, буд.№17.

Також листом від 11.08.2014 ТОВ "ТАВРІЯІНВЕСТГРУП" повідомлено регіональне управління Фонду про об’єктивні обставини, що призвели до перенесення строку введення в експлуатацію об’єкта на ІІ квартал 2015 року. З урахуванням зазначеного та з метою продовження співпраці в рамках реалізації державних житлових програм 20 серпня 2014 року між Херсонським регіональним управлінням Фонду та ТОВ "ТАВРІЯІНВЕСТГРУП" підписано Додатковий договір № 2 до Договору про будівництво доступного житла.