Забудовник ПрАТ "МЖК" пропонує новий об"єкт будівництва житловий будинок №73

ПрАТ «МЖК р.» Херсон пропонує для реалізації громадянам за умов державних програм квартири в 9-ти поверховому житловому будинку № 73, який будується по ін. 200-річчя Херсона.

Територія житлового будинку № 73 знаходиться в мікрорайоні № 4-а Таврійського житлового району. Під'їзд запроектований з боку проспекту 200-річчя Херсона.

Будинок розташований в житловому районі "Таврійський", у видаленні від промислових зон і шумного ділового центру. До будинку зручний під'їзд, розвинутий міський транспорт дозволяє за рівний час добратися в будь-яку точку міста. В 5 хвилинах ходьби – супермаркет, кафе, фітнес-центр, басейн, льодовий каток, магазини і літні майданчики і сквери.
Квартири в новому будинку мають поліпшене планування, великі кімнати і просторі кухні. Висота поверху 2,70 м. Під будівлею розташовано технічне підпілля заввишки 2,00 м, також є технічне горище.
Якщо подивитися на карту міста, то легко переконатися, що Таврійський район є географічним центром Херсона, що робить його ще привабливішим, а розташовану в ньому нерухомість більш запитаної в перспективі.

126-ти квартирний житловий будинок № 73 сформований з двох індивідуальних 9-ти поверхових блок-секцій по 63-ти квартири в кожній.
При компонуванні житлового будинку використані дві 1-під'їзних блок-секції, в яких розміщені:
36 шт. 1-кімнатних квартир (проектна площа 39-41 м2)
73 шт. 2-кімнатних квартир (проектна площа 59-69 м2)
17 шт. 3-кімнатних квартир (проектна площа 87-90 м2)

Планове введення в експлуатацію:
1-ої блок-секції (черги): 4 квартал 2017 року;
2-ої блок-секції (черги): 4 квартал 2017 року;

Основні характеристики:
Фундаменти – палі ж/б;
зовнішні стіни – блоки з легкого бетону, внутрішні стіни – гіпсокартон, сан. вузли – цеглина керамічна;
Фасади з обшивкою тепло- і звукоізоляційними панелями;
Крівля – плоска з внутрішнім водостоком;
Вікна – металопластик;
Цоколь – облицьовування цементним розчином із забарвленням під „колений камінь”.
Будинок обладнаний водопроводом, каналізацією, опалюванням, вентиляцією, електропостачанням, телефонним і радіозв'язком.

Будинок будується з використанням нових технологій. Для максимального енергозбереження, комфорту і естетики в будинку встановлюються металопластикові вікна і балконні двері, металеві вхідні двері, фасад будівлі облицьовується панелями теплоізоляцій і звуконепроникних.
Покриття доріжок і майданчиків з бетонної плитки і жерстви.
Запроектований дитячий майданчик, автомобільні і побутові майданчики, алеї з озелененням.

Для отримання детальної інформації за умов придбання квартир звертайтеся за адресою:
м. Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6

Телефони відділу продажи Забудовника ПрАТ "МЖК": (0552) 41-31-91, (066) 774 77 22, (067) 551 33 07

Докладніше з діяльністю компанії ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» можна ознайомитися на сайті: http://www.mgk.ks.ua або пишіть: info@mgk.biz.ua

Термін введення в експлуатацію 31.12.2016
Об"єкт включено до Переліку об’єктів житлового будівництва, які фінансуються за участі кредитних ресурсів Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”

- тобто у ньому можна придбати квартири у рамках державної/ місцевих програм забезпечення молоді житлом/молодіжного житлового кредитування,

- а також у рамках програми надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла.

Ступінь будівельної готовності об"єкту станом на 24.04.2017:

І -й пусковий комплекс складає - 85,6%;

ІІ-й пусковий комплекс складає - 33,6 %.

За консультаціями з питань участі у Державних програмах звертатися до Херсонського регіонального управління Фонду, за адресою: м.Херсон, пр.200-річчя Херсону, 38, корп.6,

кредитний відділ: начальник - Шорнік Ольга Борисівна, економіст - Волкович Ольга Петрівна, контактні телефони для довідок: (0552) 41 31 86, 41 31 85,

або пишіть нам на електронну адресу: khn.21@molod-kredit.gov.ua.