Щиро вітаємо з Міжнародним Днем захисту дітей!

Шановні херсонці!

Щиро вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

        Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
        Відповідно до Женевської декларації про права дітей ООН проголошує рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

        За сприяння Херсонського регіонального управління "ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛО», будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс», більш ніж 30 років створює житло та зручні умови для молодих родин, в яких батьки отримують реальну можливість захистити соціальні та інші права своїх дітей, зробити дитинство дітей Херсонщини цікавим та щасливим!

       В дитячому садочку, на спортивних майданчиках, які збудовані МЖК, майбутні громадяни України почувають себе комфортно, безпечно та радісно. В найближчих планах нашої компанії - будівництво разом з житлом школи, позашкільних, спортивних та інших закладів для дітей.

       Тож, закликаємо разом з Організацією Об’єднаних Націй батьків, громадські організації, державні та комунальні установи визнавати права дітей і сприяти їх здійсненню!

Хай Господь береже наших дітей та наші родини!