Привітання з нагоди 25-річчя Держмолодьжитло!!!

Шановні мешканці Херсонської області, дорогі коллеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя з дня створення Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»!

25 років минуло з того дня, коли молоді будівельники – «бійці МЖК», як тоді їх називали, з Херсонщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Сумської, Львівської, Луганської, Київської  та декількох інших областей України вирішили створити  Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, спочатку, - як недержавної установи - на базі руху молодіжних житлових комплексів (МЖК). У подальшому ця ініціатива була підтримана державою. Верховна Рада України врахувала емжеківські пропозиції, що знайшли втілення в статті 10 «Житлові умови молоді» Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні». З 1996 року починають формуватись регіональні відділення Фонду. А в 1998 році Фонд надав перші кредити для молодих родин, у тому числі і для херсонської молоді.

З 2011 року  розпочався новий етап розвитку державних житлових програм:

  • збільшено майже вдвічі фінансування з загального фонду Держбюджету програми молодіжного пільгового кредитування – до 60 млн. грн.;
  • збільшено фінансування з Держбюджету програми доступного житла – до 100 млн. грн.;
  • Фонд за дорученням Мінрегіону розпочав роботу над створенням Єдиного державного реєстру громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

На сьогодні сформовано та функціонує Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Створено перший фонд фінансування будівництва  виду А, управителем якого виступає Фонд.

Завдяки багаторічній спільній  праці  Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та будівельна компанія ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» більше тисячі молодих родин отримали своє житло. Нашими спільними зусиллями і відповідальним ставленням до роботи вдалося здобути повагу і добре ставлення як з боку молодих сімей, так і з боку партнерів і колег по роботі.

Тож, бажаємо всім молодим родинам  Херсонщини отримати своє затишне, зручне недороге житло, де можна народжувати та виховувати дітей, любити один одного, своїх батьків і свою державу! Бажаємо всім процвітання і розвитку, міцного здоров’я, любові та миру! Хай береже Господь наші родини і Україну!

Щиро та з повагою

Колектив Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла