Щодо посилення контролю за використанням державних кредитних коштів

9 серпня 2017р. Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) і ПрАТ «Міжнародне бюро кредитних історій»  уклали договір про обмін інформацією для формування кредитної історії, з метою  посилення контролю за використанням державних кредитних коштів.

Обмін інформацією за укладеними договорами сприятиме  якісному моніторингу платоспроможності потенційних позичальників, зниження ризиків неповернення  кредитів, підвищення платіжної дисципліни позичальників і дозволить Держмолодьжитлу  долучитися до системи протидії шахрайству на ринку фінансових послуг України.

Обмін інформацією розпочато  з 20.09.2017 року.

Укладаючи довготерміновий кредит на будівництво житла за рахунок власних коштів Держмолодьжитла, позичальник надає Кредитору, в особі Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла, згоду  (діє до моменту повного погашення всіх зобов’язань Позичальника перед Кредитором, незалежно від часу та підстав їх виникнення) на передачу, збір, зберігання, використання та поширення інформації про себе, до ПрАТ „Міжнародне бюро кредитних історій” (МБКІ), що знаходиться за адресою:

м.Київ, проспект Перемоги, буд.65, офіс306.    

Міжнародне бюро кредитних історій — це компанія, яка була заснована у квітні 2006 року та входить до групи Creditinfo. Міжнародне бюро кредитних історій має швидкозростаючу базу даних з 20 мільйонів записів, найбільш диверсифіковану в роздрібному сегменті України. База даних містить як позитивні, так і негативні дані фізичних осіб і компаній.

Від дня заснування компанія провела величезну роботу на ринку кредитної звітності. Для адаптації під умови ринку МБКІ постійно вдосконалює та модернізує як своє встаткування, так і послуги для партнерів.

Детальніше про ПрАТ „Міжнародне бюро кредитних історій” на сайті http://credithistory.com.ua

Або звертатись до нашої адреси                                              

                                                                                        Херсонське регіональне управління

                                                                                         Держмолодьжитла