ТЕРМІНОВІ РІШЕННЯ

04.10.2017 в обласній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань відселення мешканців з аварійних будинків "гнучкої" конструктивної схеми у м. Херсоні, склад якої затверджено Розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим До складу цієї групи включено директора Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрія Волковича. На засіданні були опрацьовані шляхи спільних заходів робочої групи у вирішенні цього питання.

Протягом дня робоча група оперативно виконувала поставлені головою облдержадміністрації завдання і вже в 17.00 зустрілась з мешканцями будинків, які потребують термінового укріплення та подальшого переселення мешканців у новозбудовані будинки. Нарада та зустріч з мешканцями  була проведена під керівництвом голови обласної державної адміністрації А.А.Гордєєва, заступника голови облдержадміністрації О.О. Адамчика, першого заступника міського голови І.В. Козакова. Було заслухано звіти про виконану роботу та доповіді керівників комунальних підприємств, управлінь та відділів виконкому міськради, інших посадових осіб місцевого самоврядування. За результатами наради прийняті рішення та надані відповідні доручення.   

Цього ж дня, відбулась робоча зустріч директора Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Волковича Юрія  із головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим.

В ході зустрічі було обговорено питання стосовно виділення додаткових коштів трьом родинам учасників АТО для надання пільгових кредитів на отримання власного житла у багатоквартирному житловому будинку № 73, будівництво якого Забудовник ПрАТ "МЖК" планує завершити до кінця поточного року.

За підсумками зустрічі голова Херсонської обласної державної адміністрації підтримав пропозиції регіонального управління Держмолодьжитла щодо збільшення фінансування з обласного бюджету заходів обласної Програми МЖК.