Житловий будинок по пр.Адмірала Сенявіна № 17 в 4-А ТМКР м.Херсон

    Інвестиційно-будівельна компанія Т0В "ТАВРІЯІНВЕСТГРУП" є правонаступником - ТОВ "Компанія Кримінвестбуд", яка створена в 2006 році. Поява компанії на будівельному ринку була продиктована попитом, що динамічно зростає, на якісне і доступне житло.
    Під впливом потреб ринку і були сформовані головні принципи, встановлені в основу діяльності нашої компанії - це принцип трьох Е: Економічність, Енергоефективність і Екологічність.

І. Перший принцип - економічність.
В цьому принципі закладена наша головна ідея - зробити для жителів Херсона з середнім достатком по-справжньому доступне житло.

2. Принцип другий - енергозбереження.
Для реалізації цього принципу при будівництві ми використовуємо:
- енергозберігаючі віконні блоки;
- енергозберігаючі зовнішні стіни
3. Принцип третій - екологічність.
- використання керамічної облицювальної цеглини при обробці стін;
- каменя-ракушки для внутрішніх стін будинку;
- благоустрій прибудинкової території
    Всі ці три принципи в поєднанні з мінімальною ціною дають херсонським сім'ям реальний шанс придбати комфортне житло
   Досвід і знання фахівців компанії, напрацьовані за останні роки, був втілений в 10-поверховий 149-квартирний житловий будинок № 17, який знаходиться в 4-А Таврійському мікрорайоні міста Херсона, по проспекту Сенявіна 152-154.
    Монолітний каркас робить будинок практично невразливим до сейсмоактивності. Облицьовування і внутрішні стіни будинку зроблені тільки з природної цеглини, адже справжній цегляний будинок володіє низкою незаперечних переваг: значною шумо- і теплоізоляцією; комфортним мікрокліматом, а крім того, цеглина не може бути токсичною, оскільки виконаний з природної сировини.

Основні характеристики будинку:
Стіни - керамічна цеглина;
Фундамент - пальові ж/б;
Крівля - плоска рулонна;
Вікна - металопластикові;
Цоколь - плитка;
Будинок обладнаний водопроводом, каналізацією, опалюванням, вентиляцією, електропостачанням, телефонною і радіозв'язком.
     Всі квартири в новому будинку мають поліпшене планування, просторі, світлі кімнати і кухні. Висота поверху 2,80 м
Кількість квартир в будинку 149, в.т.ч.:
1- кімнатних – 55 ( середня площа 38-45 кв.м)
2-х кімнатних - 81( середня площа 52-61 кв.м)
3-х кімнатних - 13 ( середня площа 67-84 кв.м)

     Цокольний і половина першого поверху займають торгово-офісні приміщення. Це дозволить жителям створювати покупки в продуктовому, господарському магазинах, користуватися послугами перукарні, банківського і поштового відділень, навіть не виходячи за межі будинку. Прибудинкова територія в цілому займає 35 соток землі. Тут же розташована стоянка для машин. Для дітей облаштовано дитячий майданчик.  А всі жителі будинку можуть насолодитися комфортом власного прибудинкового «оазісу» - тихою, затишною, екологічно чистою зоною відпочинку.
    В безпосередній близькості від будинку розташовані зручні транспортні розв'язки, які єднають 4-а мікрорайон Таврійський з будь-якою точкою міста.

Планове введення в експлуатацію будинку: 3-й квартал 2016 року

    Житловий будинок — складний живий організм. А по-справжньому комфортне, якісне житло можна побудувати тільки за умови, що все — від фундаменту будинку до останніх деталей ландшафту — зроблено з урахуванням особливостей всіх складових і на основі проекту.
      На сьогоднішній день ми, інвестиційно-будівельна компанія ТОВ «Компанія «Кримінвестбуд», можемо з повною упевненістю сказати про наш будинок, як про одне з найкращих в своєму сегменті.

     Для отримання детальної інформації за умов придбання квартир звертайтеся в Херсонський центр «Доступне житло» за адресою: 73034, м. Херсон, вул.Паровозная,4б-а.
Телефони відділу продажів центру: (0552) 32 26 90, (050) 32 26 78
Пишіть нам на  електронну адресу: tov_tig@ukr.net  або ознайомитись з діяльністю будівельної компанії на сайті: http://tig-n.kherson.ua/

Також об"єкт приймав участь в Державних програмах, які реалізує Держмолодьжитло:
- Програма "Доступне житло" відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого Постановою КМУ від 11.02.2009 № 140;
- Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого Постановою КМУ від 25.04.2012 № 343 (зі змінами та доповненнями).
На сьогодняшній день об"єкт включено до Переліку об"єктів житлового будівництва, на будівництво (реконструкцію) і придбання житла у яких можуть спрямовуватись кредитні ресурси Держмолодьжитла, а саме власні кошти (кошти статутного капіталу)

Ступінь готовності - станом на 29.08.2016 - 96,7 %.

За консультаціями з питань участі у Державних програмах звертатися до Херсонського регіонального управління Фонду, за адресою: м.Херсон, пр.200-річчя Херсону, 38, корп.6,

кредитний відділ: начальник - Моханенкова Юлія Миколаївна, економіст - Волкович Ольга Петрівна, контактні телефони для довідок:  (0552) 41 31 86, 41 31 85
Або пишіть нам на електронну адресу: khn.21@molod-kredit.gov.ua