ДЕПУТАТИ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО ЖИТЛОВОГО КРЕДИТУВАННЯ У МІСТІ КАХОВКА НА 2019-2022 РОКИ

20 червня 2019 в місті Каховка відбулось засідання чергової сесії Каховської міської ради, на розгляді якої одним з важливих питань порядку денного було винесено питання про затвердження Програми розвитку молодіжного житлового кредитування у місті Каховка на 2019-2022 роки. Депутати Каховської міської ради одноголосним рішенням прийняли Програму, основною метою якої є створення належних умов для підвищення рівня забезпечення житлом громадян міста Каховки, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, у тому числі на першочергових засадах – учасників АТО та їх сімей, а також сприяння стабілізації соціально-демографічної ситуації в місті.

Вітаємо каховчан з цією знаковою подією та  завдячуємо за підтримку керівництву Каховської міської влади та депутатському корпусу. Сподіваємось, що вже в поточному 2019 році перші молоді родини міста Каховка зможуть отримати пільгові кредити на будівництво власних осель за  рахунок коштів місцевого та державного бюджетів.