ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ, ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2018 РОЦІ!

Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла доводить до відома громадян, які подали  заяви на отримання державної підтримки за програмою «Доступне житло» за рахунок коштів державного бюджету та знаходяться в черзі на отримання такої підтримки, за номерами:

39 - Щербаненко О.А.

40 - Хамідова Е.Ф.

41 - Андрющенко І.Ю.

42 - Трофимчук П.С.

Очікуйте, будь-ласка, на зв'язок зі спеціалістами регіонального управління для з'ясування питань щодо участі у програмі. 

З моменту розміщення оголошення на офіційному сайті регіонального управління у кандидатів буде лише 10 календарних днів для подачі заяви про надання державної підтримки та повного пакету документів. У разі не подання документів у зазначений термін державна підтримка буде надана іншим громадянам із зареєстрованого загального списку кандидатів.

ЗАЯВА про надання державної підтримки для одинокого громадянина:

 або

 ЗАЯВА про надання державної підтримки для сім’ї з додатками:

 ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

·    для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

·    для внутрішньо переміщених осіб

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком