НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ РЕГІОНАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ: КРОК ЗА КРОКОМ ДО СТРАТЕГІЧНОЇ МЕТИ

5 березня поточного року відбулася робоча нарада за участю членів правління, директорів регіональних управлінь/Іпотечного центру та керівників структурних підрозділів центрального апарату Держмолодьжитла, на якій, за традицією, було оприлюднено результати рейтингового комплексного оцінювання результатів роботи регіональних управлінь за підсумками 2019 року та окреслено завдання на 2020 рік.

Першим за показниками діяльності 2019 року стало Харківське РУ Держмолодьжитла, на другому місці – Полтавське РУ, третю сходинку зайняло Волинське регіональне управління Фонду.

На 2020 рік Держмолодьжитло визначило низку стратегічних завдань:

- збереження динаміки зростання кількості сімей, забезпечених житлом через програми Фонду;

- розробка нових і модернізація чинних механізмів забезпечення житлом різних категорій громадян;

- розвиток місцевих житлових програм;

- поглиблення співпраці з міжнародними партнерами з метою пошуку сталих рішень у вирішенні житлового питання;

- вирішення питання добудови проблемних об’єктів;

- подальша діджиталізація Держмолодьжитла та спрощення процедур для громадян. Так, спільно з іноземними партнерами триває робота зі створення електронного кабінету клієнта, через яких з моменту подачі заявки до останнього платежу по кредиту людина зможе спілкуватися з Фондом онлайн;

участь у розробці концепції комплексної програми забезпечення громадян житлом в рамках робочої групи, створеної при Уряді на виконання Указу Президента України Володимира Зеленського від 8 листопада 2019 р. «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Під час наради було заслухано доповіді керівників структурних підрозділів центрального апарату установи щодо результатів роботи Держмолодьжитла та регіональних управлінь за підсумками 2019 року, було зроблено аналіз виконання зведеного кошторису Держмолодьжитла та регіональних управлінь за підсумками минулого року, розглянуто інші як стратегічні, так і поточні питання діяльності регіональних управлінь.