ПРИЄДНУЙСЯ! КРЕДИТ НА БУДІВНИЦТВО АБО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА БЕЗ ДОВІДКИ ПРО КВАРТОБЛІК

Відповідно до розподілу коштів на 2019 рік на надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво (реконструкції) та придбання житла за рахунок Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла Херсонському регіональному управлінню виділено3,4 млн. грн.

Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла запрошує всіх бажаючих взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011).

На нашому сайті відповідні бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу «Кредит з статутного капіталу» в меню «Житлові програми».

Увага!Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла;

- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу нашого регіонального управління Держмолодьжитла khn.21@molod-kredit.gov.ua;

- на паперових носіях особисто заявником до регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м.Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6. Також можно звернутися до фахівців кредитного відділу за телефоном (0552) 43 04 45

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, яка публікується на сайті регіонального управління Держмолодьжитла.

Прохання, ретельно ознайомитися з інструкцією по заповненню документів